Güçlü ve çarpıcı modern tasarımı ile Yeni Peugeot 301, markanın en son tasarım kodlarını içermektedir.

Tıklayın Biz Sizi Arayalım
Test Sürüşü Randevusu Alın
Broşürlerimizi İnceleyin

TASARIM

Peugeot 301’in kapıları, tamamıyla yeni ve futuristik beyaz gösterge ekranı sunan, çağdaş bir yolcu kabinine açılıyor.

ŞIKLIK VE KARAKTER

Markanın en son tasarım kodlarını içeren Yeni Peugeot 301’de, dikey radyatör ızgarası, yatay kaput ve göz alıcı farlar bulunuyor. Peugeot imzalı aydınlatmalar, LED gündüz sürüş farları ve aslan pençesi arka stop lambaları, yüksek teknolojik içeriği yansıtıyor.

LÜKS İÇ ORTAM

Peugeot 301’in kapıları, tamamıyla yeni ve futuristik beyaz gösterge ekranı sunan, çağdaş bir yolcu kabinine açılıyor. Orta konsoldaki kullanışlı ve geniş 7” kapasitif dokunmatik ekranı* ile, Peugeot 301’in kabini, şıklık ve modernliğin mükemmel bir karışımı olarak ortaya çıkıyor.

JANTLAR

Yeni Peugeot 301’de yeni jantlar 15 ve 16” ebatlarda mevcuttur. Alaşımlı jantlar veya kapaklı jantlardan birini seçebilirsiniz.

SÜRÜŞ DENEYİMİ

Peugeot 301’in dinamik özellikleri, tüm sürüş koşullarında yüksek konfor ve yol tutuşu garanti ediyor.

HER ZAMAN BAĞLANTIDA

Yeni PEUGEOT 301’in araç içi bağlantı özellikleri büyük 7” dokunmatik ekran üzerinden sağlanıyor.* Hızlı ve hassas kapasitif teknolojisi ile, bu ekran arka görüş kamerasından* ve TomTom navigasyon sisteminden gelen bilgileri gösteriyor.** Aynı zamanda Apple Carplay™***, MirrorLink®**** veya Android Auto® uyumlu akıllı telefonunuzun içeriğini, segmentide ilk olan Mirror Screen üçlü bağlantı özelliği***** ile kopyalıyor.

*****Sadece onaylı Mirrorlink® veya Apple carPlayTM uygulamaları duruma göre araç dururken veya seyir halindeyken çalışırlar. Araç seyir halindeyken, ilgili uygulamaların bazı fonksiyonları engellenir. Akıllı telefonun üzerinden ücretsiz olarak ulaşılabilen bazı içerik türleri ücretli Mirrorlink® veya onaylı eşdeğer Apple carPlayTM uygulamasına abone olmayı gerektirir. Mirror Screen fonksiyonu, operatörü ile birlikte internet erişimi içeren bir telefon abonmanlığının olması kaydıyla, Mirrorlink® uyumlu Android altındaki Blackberry ve windows Phone telefonları için Mirrorlink® teknolojisi aracılığı ile, iOs altındaki telefonlar için Apple carPlayTM aracılığı ile çalışmaktadır. Yeni akıllı telefonlar aşamalı olarak bu teknolojiler ile donatılacaktır.

KONFORLU VE İŞLEVSEL BİR KABİN

PEUGEOT 301’in içerisinde sürücü ve dört yolcu, konforlu yolcu kabininde arkalarına yaslanarak rahat edebiliyor. Segmentinin en büyüklerinden birisi olan bagaj hacmi 506 dm3’ ten (VDA210) 1/3 – 2/3 yatabilen arka koltuk sırtlıkları sayesinde 1.332 dm3’e, tek bir basit hareketle çıkabiliyor.

TEKNOLOJİ

Yeni Peugeot 301, en zorlu sürüş ve yol koşullarında koşullarında bile sürücünün beklentilerini karşılamak için tasarlandı.

TASARIM VE GÜVENLİK

Yeni Peugeot 301, en zorlu sürüş ve yol koşullarında koşullarında bile sürücünün beklentilerini karşılamak için tasarlandı. Aşınmış yollar, sıcak veya soğuk iklimler, nem… Yeni Peugeot 301 sizin ve yolcularınızın her zaman güvenli olmasını sağlıyor. Yeni Peugeot 301, standart modelde bile yüksek güvenliği garanti ediyor. ABS, ESP ve düşük lastik basınç sensörünü giriş versiyonundan itibaren standart olarak sunuyor. Araçta 4’e kadar hava yastığı (ön ve yan*) ve arka koltuklarda çocuklar için IsoFix bağlantı noktaları bulunuyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

GALERİ

Tıklayın Biz Sizi Arayalım
Test Sürüşü Randevusu Alın
Broşürlerimizi İnceleyin