Otomobillerde cam filmi uygulamasının estetik açıdan güzelleştirmenin yanı sıra çok sayıda fayda sağlayan bir ürün olduğunu birçok kullanıcı bilmektedir. Bu nedenle bu ürünün faydalarını şöyle sıralayabiliriz;

1. Zararlı güneş ışınlarından ve yüksek ısıdan aracın iç mekânını %99 oranında koruma sağlar.
2. Özellikle yaz aylarında aracın klimasını çok yüksek düzeyde çalıştırma gereksinimini ortadan kaldırır.
3. Aracın herhangi bir kaza anında camlarının parçalanıp dağılmasını önleyebileceği için bu sebepten oluşabilecek yaralanmaları minimum seviyeye indirir. Tavsiye edilen renk seçeneği muayenede sorun olmaması açısından hem de görsel açıdan “light black” diye adlandırılan açık ton cam filmidir.

(1 Yıl Garanti)

Sıfır araçlarda nano teknoloji ile yapılan bu uygulamanın bilimsel olarak tek amacı gerek opak gerekse metalik araçlarda mevcut boya yüzeyinin istenmeyen dış etkenlerden korunmasını sağlamaktır. Dış etkenler denildiğinde en sık rastlanan olumsuzluklar güneşin yakıcı ve zararlı ışınları, ağaç reçinesi, özellikle kış aylarında yola atılan tuzların araç yüzeyinde kalmasıdır.

İstenmeyen bu olumsuzluklara karşı yılda 1 kez yenileme sureti ile aracınızı ilk günkü görünümü ile muhafaza edebilirsiniz. Bu sistemde kullanılan Meguiar’s koruma cilaları neredeyse otomobilin doğuşu ile başlamış olup sürekli teknolojik gelişmeleri bünyesinde katmış bir dünya devidir.

(1 Yıl Garanti)

Ayça PAK

Kaput Koruyucu Film Özellikleri;

 1. Otomobillerin ön yüzeylerini taş vuruklarından ve sinek, böcek asitlerinden korur.
 2. Çatlamaz, solmaz, soyulmaz ve sararmaz.
 3. Darbe emicidir.
 4. Ultraviyole ışınlarını geçirmeyen özel bir tabakaya sahiptir.
 5. Hemen hemen görünmezdir.
 6. Boyaya hiçbir zarar vermez.
 7. Otomobil fabrikalarından onaylıdır.

Elbette aracınızı sıfır aldığınız vakit bize telefonla ulaşınız hemen aracınıza yerinde film uygulaması yapalım.

Kaput Koruyucu Film Yararları;

 1. Otomobilin ikinci el satışı değerini arttırır.
 2. Kabarma ve soyulmaya karşı bir yıl garantisi vardır.
 3. Altındaki boya yüzeyinin tahribatını önler.
 4. Boyanın güneş ışınlarıyla solmasını engeller.
 5. Otomobilin orijinal görüntüsünü değiştirmez.
 6. Araç satılacağı zaman istenirse iz bırakmadan çıkarılabilir.

Bütün büyük otomobil üreticilerince araçların değişik yerlerinde kullanılmaktadır; yıllarca dayanacak şekilde üretilmiştir.

Döşeme, halı ve vinil koruma sistemi, otomobilin değerli iç döşemesini kalıcı lekelerden korumak üzere hazırlanmış özel bir sistemdir. Bu sistemde, koltuklara, kapılardaki kumaş döşemelere, yer ve bagaj halılarına uygulanan özel tekstil koruyucu maddesi, hem yağ, hem de su bazlı maddelerin kumaş liflerine nüfuz etmesini önler. Bu koruyucu madde, kumaşın renginde, dokusunda, yumuşaklık ve esnekliğinde herhangi bir değişiklik yapmaz. Vinil yüzeylerde uygulanan toz itici özellikteki vinil koruyucu ise, bu yüzeylere bir parlaklık vermeden toz ve kirin gözeneklere işlemesini önler, güneşten bozulmalarını engeller.

(1 Yıl Garanti)

Motor yüzeyi ve civarında oluşan aşırı kirlenme ve yağlanmaların özel yağ sökücü kimyasallarla profesyonel temizliğinin yapılarak motorunuzun elektriksel donanımlarını sudan nemden ve oksitlenmelerden koruyan yılda “1” kere yapılması gereken bir işlemdir.

İşlemde kullanılan malzeme motorlak olarak adlandırılan çok özel bir kimyasalla kaplama işlemidir bu malzeme motor yüzeyinde soğan zarı kalınlığında bir tabaka oluşturur. Motor koruma yapılan araçlarda 1 yıl motor yıkatılmaz sadece tozu hava tutularak alınır.

(1 Yıl Garanti)

Kararmış, kirlenmiş, oksitlenmiş farlar hem aracın görünümünü hem de geceleri aydınlatmasını engellemektedir. Bunun çözümü olarak farlarınızı yenilemek yanlış bir çözüm yoludur. ABC Car Care olarak aracınızın farlarını ilk günkü gibi temiz ve parlak görünüme kavuşturuyoruz.

Far Temizlemenin Faydaları;

 1. Görüş alanı aydınlatmasını sağlar.
 2. Yeni bir görünüme kavuşur.
 3. Far plastiği çiziklerden kurtulur.
 4. İlk günkü gibi parlaklık sağlar.
 5. %100 müşteri memnuniyeti.

(1 Yıl Garanti)

Temiz Klima Eşittir Temiz Hava.

Klima kanallarında ısı, nem ve karanlığın bir araya gelmesiyle koku üreten bakteriler oluşur. Bu uygulama klima sisteminin temizliğini ve dezenfeksiyonunu sağlar. Klimadan kaynaklanan rahatsız edici kokuları yok eder. Solunum yolları rahatsızlıklarını ve alerjik reaksiyonları önlemeye yardımcı olur. Otomobilinizde size rahat bir nefes aldırır.

Klima Temizliğinin Faydaları;

 1. Düşük yakıt tüketimi
 2. Daha hızlı ve etkili soğutma sağlanır.
 3. Aracınızın havasındaki zararlı bakterilerden kurutulursunuz.

Günümüz otomobil teknolojisinde yakıt ekonomisi sağlamak amacıyla daha ince sac ve daha az ses emici malzeme kullanılması, yolculuk sırasında aracın kabinine daha çok yol ve tekerler gürültüsü girmesine neden olmaktadır. Ses Yalıtım Sistemi bu gürültüyü marka ve modele bağlı olarak hem %60 oranına kadar azaltır, hem de gövde altındaki tüm yüzeyleri yoldan gelen çamur, kum ve çakılın darbe ve aşındırmasına karşı mükemmel bir şekilde korur.

Otomobilin altında gözle görülen tüm yüzeyler, Ses Yalıtım Maddesi ile kaplanır. Ses emici özellikte minareler ve lifler içeren bu kalın ve süper dayanıklı kaplama, hem yol ve tekerlek sesini emerek kabine giren gürültüyü engeller, hem de gövde altındaki büyük sac panellerin titreşiminden doğan uğultuyu azaltır. Ayrıca bagaj yan panellerine içeriden uygulanan özel ses emici plaklar, yol ve tekerlek gürültülerinin bagaj içinde yankılanmasını önler.

Araç Altı Ses Yalıtım Faydaları;

1. Aracın içine daha az ses girer.
2. Yolculuklarınız daha keyifli hale gelir.
3. Daha az yorgunluk hissedersiniz.

(5 Yıl Garanti)

Bu işlemde önce otomobilin tüm içi, koltukları, halıları, paspasları ve bagajı çok güçlü vakumla süpürülür. Koltuklar, halılar ve paspaslar meguiar’s anti-bakteriyel maddeleri ile temizlenir, sıcak su ile durulama-emme işleminden geçirilir. Bu işlemle, kumaşa ve halılara nüfuz etmiş kir ve lekelerde temizlenir. Tavan özel temizleme maddeleri ile silinir, tavan kumaşının zedelenmemesi ve sarkmaması için büyük özen gösterilir.

Deri döşemeler, deriye hiçbir zarar vermeyen özel deri temizleme maddesi ile temizlenir. Ön torpido, direksiyon, kapı fitilleri, hava kanal ızgaraları, vites konsolu, kapı döşemeleri çok titiz temizlemeden geçirilir. Kullanılan meguiar’s anti-bakteriyel temizleyiciler bu yüzeylerde de dezenfeksiyonu sağlar. Camların temizliğinde de meguiar’s cam temizleyicisi kullanılır ve bu yüzeylerdeki mikroplar da öldürülür.

ABC Car Care’nin bu ürünü, Bütün kış boyunca yağmur ve çamurun sürücünün görüşünü engellemesini önler.

Faydaları;

 1. İleri teknoloji ürünü bu kaplama, camla bütünleşir ve su damlalarının daha küresel şekil almasını sağlayarak yağmurun ve çamurun cama sıvaşmasını engeller.
 2. Kötü hava şartlarında karda yağmurda çok daha net bir görüş sağlayarak sürüş güvenliğini büyük oranda arttırır.
 3. Özellikle görüşünüze aydınlık verdiği gibi, görüş netliği %35 oranında arttırdığı belirlenmiştir.
 4. Gece sürüşlerinde camın parlamasını ve prizma etkisinin oluşmasını engeller.
 5. Kar, buz, sinek ve böcek gibi maddelerin temizlenmesini çok kolay hale getirir.

Perakende satışı olmayan bu ürün piyasada “kendin uygula” türündeki silikon bazlı diğer ürünlerin en az altı katı ömre sahiptir. Su itici (hidrofobik) özellikteki bu kaplama etkinliğini en az altı ay korur. Normal veya basınçlı suyla, oto şampuanı ile yıkama, cam temizleme veya sileceklerin kullanılması ile kesinlikle bozulmaz. ABC car Care’nin su itici cam kaplamasını bir defa kullananlar bu üründen bir daha kesinlikle vazgeçmemekte, yenileme zamanı geldiğinde çok kısa süren yenileme işlemini vakit geçirmeden yaptırmaktadır. Yapılan yatırım otomobile değil, sürücü ve yolcuların güvenliğine yapılmış olacaktır.

(8 Ay Garanti)