Modern ve rakiplerinden ayrışan çarpıcı tasarımıyla Peugeot Expert, araç tasarım uzmanları tarafından ticaretin uzmanları için tasarlandı.

Tıklayın Biz Sizi Arayalım
Test Sürüşü Randevusu Alın
Broşürlerimizi İnceleyin

SAĞLAM VE ŞIK

Modern ve rakiplerinden ayrışan çarpıcı tasarımıyla Peugeot Expert, araç tasarım uzmanları tarafından ticaretin uzmanları için tasarlandı.

SAĞLAM VE ŞIK TASARIM

Yeni güçlü tasarımıyla, PEUGEOT Expert’in sağlam ve şık tasarımı dikkatleri üzerine çekmektedir. Yüksek konumlandırılmış yeni dikey radyatör ızgarası, yollarda ilk bakışta göze çarpmaktadır.

Stil paketi* ile gelen gövde rengi tamponlar, yan çıtalar, kapı kolları ve aynalar ile lED gündüz sürüş farları sayesinde size ve işinize prestij kazandırmaktadır.

Güç ve özgürlük niteliklerini çağrıştıran PEUGEOT Expert’in akıcı hatları, dıştan bakıldığında geniş ve işlevsel bir iç mekanın varlığı hakkında ipuçları vermektedir.

KABİN: YENİ OFİSİNİZ

Sürüş Keyfi

İç mekanda, Peugeot Expert size beklentinizin üzerinde bir sürüş konforu sunmaktadır. Yüksek konumlandırılmış sürücü koltuğu sayesinde yola hakim bir sürüş sizi beklemektedir.

İşlevsel ve ergonomik sürücü kabini, binek tipi sürüş pozisyonu ile çok sayıda yerleştirme gözü sunmaktadır.

YÜKLEME VE MODÜLERLİK

Yeni Peugeot Expert, araca yükleme yapmanızı kolaylaştıran özelliklerle geliyor. Expert’in yeni özellikleriyle artık daha da üretken olacaksınız.

KONFOR

Moduwork banket koltuğuyla, Yeni Expert boş olan koltuklardan yararlanmak üzere mükemmel bir modülerlik sunmaktadır. Buna göre yan yolcu koltuğu yukarı doğru kalkmakta ve düz zeminli bir alan açığa çıkmaktadır.

Bölme sacı üzerinde yapılmış olan bir kapak açılabilmekte ve uzun eşyaların taşınması için aracın faydalı uzunluğunu 4m’ye kadar çıkmaktadır.

Öte yandan, Peugeot Expert’iniz arzu ettiğiniz anda mobil ofise dönüşebilir: Orta kolçak aşağı iner ve çok pratik bir döner tablet ortaya çıkar.

* Opsiyon olarak sunulmaktadır.

ŞEHİR İÇİ SÜRÜŞ KONFORU

Kompakt Versiyon

4,60 m’lik kompakt versiyon rahat ve konforlu yolculuklara olanak sağlar. Büyüklüğü şehir içi trafiğine özellikle adapte edilmiştir. Aynı zamanda bu versiyonun gücüne de güvenebilirsiniz : Peugeot Expert compact, 5,1 m3’e kadar faydalı hacim* ve 3,32 m’ye kadar faydalı uzunluk** sunmaktadır.

Park

Peugeot Expert’in boyutları aynı zamanda park zorunluluklarına göre de adapte edilmiştir: 1,90 m yüksekliği sayesinde, dar park yerlerine girişiniz kolaylaştırılmıştır.

TEKNOLOJİ VE GÜVENLİK

Daha konforlu ve güvenli bir yolculuk için PEUGEOT Expert, sürüşe yardımcı ileri teknoloji cihazlarla donatıldı.

BAĞLANTI

Mirror Screen fonksiyonu ile, akıllı telefonunuzu ön paneldeki USB porta bağlayın: Uygulamalarınızı doğrudan 7” dokunmatik ekran* üzerinde görüntüleyip kullanmaya başlayın.

Sadece onaylı Mirrorlink® veya Apple carPlayTM uygulamaları duruma göre araç dururken veya seyir halindeyken çalışırlar. Araç seyir halindeyken, ilgili uygulamaların bazı fonksiyonları engellenir. Akıllı telefonun üzerinden ücretsiz olarak ulaşılabilen bazı içerik türleri ücretli Mirrorlink® veya onaylı eşdeğer Apple carPlayTM uygulamasına abone olmayı gerektirir. Mirror Screen fonksiyonu, operatörü ile birlikte internet erişimi içeren bir telefon abonmanlığının olması kaydıyla, Mirrorlink® uyumlu Android altındaki Blackberry ve windows Phone telefonları için Mirrorlink® teknolojisi aracılığı ile, iOs altındaki telefonlar için Apple carPlayTM aracılığı ile çalışmaktadır. Yeni akıllı telefonlar aşamalı olarak bu teknolojiler ile donatılacaktır.

Daha detaylı bilgi için Mirror Screen sayfamızı ziyaret edin.

ŞERİT TAKİP UYARI SİSTEMİ

Şerit Takip Uyarı Sistemi* sinyal verilmeden, şerit çizgisinin istem dışı şekilde aşılmasını algılar. Sesli ve görsel uyarı sunan sistem özellikle sürücünün uyuklaması veya geçici konsantrasyon düşüklüğü durumunda faydalıdır.

KÖR NOKTA UYARI SİSTEMİ

Aracınızın ön ve arka tamponlarında yer alan 4 sensör sayesinde, kör nokta uyarı sistemi* seyir sırasında sağ veya sol kör nokta bölgesinde bir başka aracın varlığı hakkında bilgilendirilmenizi sağlar. Bu durumda sizi uyarmak üzere dış dikiz aynalarından birinin üzerinde veya ön panel üzerinde bir ışıklı sinyal belirir.

ÖN VE ARKA PARK SENSÖRÜ

Manevra sırasında etrafınızdaki engelleri algılayan ön* ve arka park sensörleri, sizi sesli ve görsel olarak uyararak hem park sırasındaki beklenmedik kazaları önlemeye yardımcı oluyor hem de park etmeyi kolaylaştırıyor. Geri görüş kamerası ile birlikte kullanıldığında ise Yeni Expert Van’ı park etmek hiç olmadığı kadar kolay hale geliyor.

HAVA YASTIKLARI

Peugeot Expert;

  • Ön cepheden çarpışma durumunda sürücünün ve yolcunun başını ve göğsünü korumak için 2 ön hava yastığı
  • Yandan çarpışma durumunda sürücüyü ve öndeki yolcuyu korumak için 2 yan hava yastığı* ile donatılmıştır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Yeni Peugeot Expert’in boyutları ve motorları hakkında bilgi alın.

BOYUTLAR

YENİ NESİL ARAÇ PLATFORMU

PEUGEOT Expert, binek modellerinde büyük başarılara imza atan yeni nesil “Etkin Modüler Platform” (EMP2) şasi yapısını, ticari araç kullanıcılarının da beğenisine sunmaktadır. Yüksek dayanımlı hafif metal alaşımlar kullanılarak üretilen bu platformla beraber gelen avantajlar:

Verimlilik
Aracın hafifliği sayesinde, sınıfının en düşük yakıt tüketim değerleri ile CO2 emisyonlarını sunmasına olanak vermektedir.

Modülerlik
PEUGEOT Expert, modüler platformu sayesinde 3 farklı uzunlukta üretilmektedir: Kompakt, Standart ve Uzun. Yeni platform eller serbest sürgülü yan kapılar* ve Moduwork* banket seçeneğine olanak vermektedir.

Konfor
Üstün sürüş konforu, yüke bağlı değişken amortisörlü süspansiyon, örnek yol tutuşu, dinamizm ve yüksek manevra kabiliyeti direksiyon başında kullanım zevkinizi arttıran önemli değerlerdir.

Güvenlik
PEUGEOT Expert, yolculuklarınızın azami güvenlik içinde geçmesi için çok sayıda sürüş yardımıyla donatılmıştır

BlueHDi MOTORLAR

Expert yeni nesil BlueHDi motorlarıyla sınıfının en düşük yakık tüketimini sunarken aynı zamanda yüksek performans da sağlıyor.

Yeni Peugeot Expert ile Euro 6 emisyon değerlerine uyumlu ileri teknolojik çözümleri sınfının en ekonomik yakıt tüketimiyle birleştiren BluehDi dizel motor seçenekleri sunulmaktadır. Scr (Selektif Katalitik İndirgeme) ve katkılı fAP (Partikül filtresi) sistemlerini özel olarak buluşturan BluehDi teknolojisi, partikül filtrelerin nOx’lerin (azot oksit) % 90’ın üzerinde azaltılmasını, cO2 emisyonlarının ve yakıt tüketiminin minimize edilmesini sağlamaktadır.

PEUGEOT Expert, özellikle minimize edilen tüketimleri ve 20.000 km veya 1 yıllık bakım aralığı sayesinde rekabetçi bir kullanım maliyetinden yararlanmaktadır.

Motor Seçenekleri YAKIT TÜKETİMİ (L/100km) CO2 (g/km)
Şehir içi Şehir dışı Karma
BlueHDi 115hp S&S 6 ileri manuel 5,5 4,9 5,1 133
BlueHDi 120hp 6 ileri manuel 6,0 5,2 5,5 144

BlueHDi TEKNOLOJİSİ

Peugeot’nun Euro6 dizel motorlarından olan BlueHDi’ın en önemli özelliği çevreyi korurken düşük yakıt tüketimi sunması ve performanstan ödün vermemesidir.

BlueHDi teknolojisinin bir parçası olan SCR katalitik konvertör sayesinde NOx emisyonları %90 oranında, partikül emisyonları %99,9 oranında azalırken, CO2 emisyonları da optimize edilmiş ve sınıfının en çevreci motoru oluşturulmuştur.

GALERİ

Tıklayın Biz Sizi Arayalım
Test Sürüşü Randevusu Alın
Broşürlerimizi İnceleyin