Abc Peugeot sektördeki 50 yılı aşkın EFE Ailesinin güvenirliği, bilgi birikimi ve tecrübesi ile müşterilerine modern, yenilikçi bir bakış açısı ile hizmet vermektedir. Abc grubunun ulaştığı başarının arkasında müşteri memnuniyeti odaklı bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu anlayışıyla sektör tecrübesine 2007 Haziran ayında faaliyete geçirdiği Abc Peugeot Plaza ile devam etmektedir.

16.000 m²’lik Dünya’nın en büyük Peugeot plazasında satış, servis, yedek parça, ikinci el ve sigorta hizmetleri en gelişmiş teknolojiler aracılığı ile sunulmaktadır. 9.000 m²’ye ulaşan servisimizde satış sonrası hizmetleri geniş ve konforlu bir ortamda sunuyoruz. Stok sıkıntısı yaşamadan, her türlü yedek parça ve aksesuarı markamızda müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.

 

 

Abc Peugeot dürüst, iş ahlakına uygun profesyonel ve tarafsız bir yaklaşımla sürdürdüğü çalışmalarıyla sektörün güvenilir kuruluşlarından biri olarak haklı bir üne sahiptir. Sizleri Peugeot markasının gücüne ve ABC “Aidiyet, Birliktelik, Ciddiyet” markasının hizmet kalitesine davet ediyoruz.

 

“ABC ayrıcalığını yakından tanımanız için sizleri de Plaza’mıza bekliyoruz…”