Yenilediğimiz Partner Van‘ın akıcı ve dengeli çizgileriyle artık daha da dinamik ve sağlam bir görünümü var. Yeni Partner Van’ın özenli tasarımına, pratikliğine ve üstün yük kapasitesine hayran olmaya hazır mısınız?

Tıklayın Biz Sizi Arayalım
Test Sürüşü Randevusu Alın
Broşürlerimizi İnceleyin

DIŞ TASARIM

Yeni Partner Van akıcı ve dinamik çizgilere sahip, dengeli ve sağlam. Sizin ve işinizin imajını yükseltmek için tasarlandı.

KAPASİTE

Yeni Partner Van 3.7 m3 olan yük hacminin Multi-Flex koltuklarının katlanması ile 4.1 m3‘e yükseldiğini söylemiş miydik? Yeni Partner Van, 750 kg istihap haddi ile tüm yükünüzü sırtlanmaya hazır.

ARAÇ İÇİNE ERİŞİM

Yeni Partner Van, sürgülü yan kapısı ile çok pratik: 640 mm faydalı genişlik ve 1100 mm faydalı yüksekliği ile sürgülü yan kapı, sizin için yük alanına geniş bir erişim imkanı yaratıyor.

İÇ TASARIM

Modern kabin tasarımı ile Yeni Partner Van, size pratik ve dayanıklı bir yaşam alanı sunuyor. Geniş ve yüksek tasarlanan ön göğsü size güven duygusu verirken, cömertçe boyutlandırdığımız orta konsol, kabinin kalbini oluşturuyor.

SÜRÜŞ KONFORU

Yeni Partner Van, ön konsol tasarımı, güvenlik ve rahatlık konusunda Yeni Partner Tepee’nin izinden ilerliyor. Gösterge paneli kolay okunabilir hale getirildi. Tüm kumanda düğmeleri elinizin altına yerleştirildi. Vites kolu konsol üzerine yerleştirilerek ergonomi daha da artırıldı.

Sağladığı ileri düzey modülerlik sayesinde Yeni Partner Van, size eşsiz bir yükleme kapasitesi ve araç için konfor sunuyor.

MULTİ-FLEX BANKET KOLTUK

Kendi segmenti içinde büyük bir yenilik yaratan “Multi-flex” banket koltuk, size eşi görülmemiş bir modülerlik sunuyor. Sayısız katlanma kombinasyonları yükleme alanınızı optimize ederken, kabin içi yaşamınızı daha da pratik hale getiriyor.

Yük zemini ile aynı hizada uzatılmış bir yükleme alanı, yüksek yüklerin taşınabilmesi için yukarı katlanmış yan koltuk pozisyonu, orta koltukta katlanır masa ve üçüncü kişi için oturma yeri. Bu fonksiyonların hepsi “Multi-flex” banket koltuk ile işinizi kolaylaştırmaya hazır.

GÜVENLİK

Yeni Partner Van’ı, sizin ve yolcularınızın güvenliği için en son üretilen ekipmanlarla donattık..

ESP

ESP (Elektronik Denge Programı), savrulma başlangıcı algıladığında aracı şeridinde tutar. ESP’ye bağlı çalışan çekiş kontrolü (ASR) tutunma kaybı durumunda tekerleklerin patinajını önler.

GALERİ

Tıklayın Biz Sizi Arayalım
Test Sürüşü Randevusu Alın
Broşürlerimizi İnceleyin