Peugeot sahibi olmak Peugeot ailesinin bir parçası olmak demektir ve siz Türkiye’nin neresindeyseniz biz de sizin yanınızdayız.

YOL YARDIM

Peugeot Yol Yardım: +90 533 935 22 22

Bir Peugeot sahibi olmak sadece ileri teknolojiye sahip bir araca sahip olmak değildir. Peugeot sahibi olmak Peugeot ailesinin bir parçası olmak demektir ve siz Türkiye’nin neresindeyseniz biz de sizin yanınızdayız.

Garanti Kapsamında Bir Arıza Söz Konusu Olduğunda Verilen Hizmetler:

Aracınızın belirlenen arızası garanti kapsamında ise 24 saat yol yardım hizmetlerini içeren Peugeot Aktif Acil Yol Yardım hizmeti, ücretsiz temin edilmektedir. Aracınıza yerinde müdahale edilebiliyorsa, yol yardım hizmeti olay yerine gönderilir.

Aracınız bulunduğu yerde onarılamıyorsa aşağıdaki hizmetlerden yararlanabilirsiniz …..

1. Çekici Hizmeti

Aracınızın servise çekilmesi için çekici gönderilir ve en yakın servise çekilir.

2. Ulaşım Hizmeti

Bir yolculuktasınız ve ikamet ettiğiniz şehirden farklı bir şehirde iseniz ve aracınız serviste aynı gün tamir edilemiyor ise, gitmeyi tercih ettiğiniz noktaya ulaşımınız ve aracınızı geri almanız için yetkili servise kadar ulaşımınızın organizasyonu ve ulaşım masrafı tarafımızdan karşılanmaktadır.

3. Konaklama Hizmeti

Seyahatinize devam edemiyor ve bizlerden konaklama talep ediyorsanız rezervasyondan başlayarak tüm konaklama organizasyonu ve masraflarınız Peugeot tarafından karşılanmaktadır.

4. Kiralık Araç Hizmeti

Tamiri 5 iş gününü geçen arızalarda kiralık araç talepleriniz karşılanır.

Kaza veya Garanti Kapsamı Dışında Kalan Durumlarda Verilen Hizmetler:

İsterseniz çekici hizmeti isterseniz de ulaşım veya konaklama gibi hizmetlerimizden talep edin, tahmini bedelleri önceden bildirilip tarafınızdan onayı alındıktan sonra belirttiğimiz tüm hizmetlerimiz prosedürler dahilinde Peugeot tarafından verilmektedir.