Axa Sigorta: 0 850 250 99 99

Ak Sigorta: 444 27 27

Anadolu Sigorta: 0850 724 0850

Groupama Sigorta: 0850 250 50 50

Mapfre Sigorta: 0212 334 90 00

Allianz Sigorta: 444 45 46

DASK (Zorunlu Deprem Sigortası)

Dask zorunlu deprem sigortası yapmak üzere 587 sayılı zorunlu deprem sigortasına dair kanun hükmünde kararname ile kurulmuş olan deprem hasarlarının karşılanması için amaçlanan uzun vadeli kaynak birikimine küçük primlerinizle katkı sağlamış olacaksınız.


Ferdi Kaza Sigortası

Dask zorunlu deprem sigortası yapmak üzere 587 sayılı zorunlu deprem sigortasına dair kanun hükmünde kararname ile kurulmuş olan deprem hasarlarının karşılanması için amaçlanan uzun vadeli kaynak birikimine küçük primlerinizle katkı sağlamış olacaksınız.


Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Eko sağlığım sigortası ile sağlığınızı düşünürken bütçenizi unutmadık. Bütçenize uygun platin, altın, kristal paketlerle size en güzel ayrıcalıkları sunarak acentemize gelin, bu özel güvenceye sahip olun.


İşyeri Sigortası

İşyerim paket sigortası ile tek poliçe ile tam güvence vermekteyiz. İşyerinizi yangın, yıldırım, infilak, sel su baskını, fırtına, yer kayması, duman, kara, hava, deniz taşıtı çarpmaları, cam kırılması, grev, lokavt, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler, terör, yangın, mali sorumluluk, kira kaybı, alternatif iş yeri masrafları, iş durması, enkaz kaldırma, hırsızlık, taşınan para, emniyeti suiistimal, iş veren mali sorumluluk, ferdi kaza teminatları ile iş yerinizi güvence altına alıyoruz.


Trafik Sigortası

Zorunlu trafik sigortası 2918 sayılı karayolları trafik kanunda düzenlenen ve trafiğe çıkan her aracın yaptırmak zorunda olduğu bir sigorta çeşididir. Trafiğe çıkan araçlar değişik kazalara yol açarak can kaybına ve maddi hasara yol açabilirler. Zorunlu trafik sigortası araçların karıştıkları kazalarda karşı tarafa verdikleri zararı aracın kusuru nispetinde ve belirli bir orana kadar karşılamaktadır. Zorunlu trafik sigortası olmayan (veya süresi dolan) araçlar görüldükleri yerde bağlanır ya da ceza kesilir. Her araç sahibi zorunlu trafik sigorta poliçesini yaptırmakla yükümlüdür.


Kasko

Kasko sigortası çarpma devrilme, yanma, çalınma gibi zararlar karşısında otomobilinizi güvence altına alıyor. Bunlar dışında grev, lokavt, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler, terör, sel ve su baskını, deprem, yetkili olmayan kişi ve kişilerce çekme çekilme, anahtar kaybı zararlarının giderilmesi, yeni değer klozu dilerseniz o model aracını yeni değer teminatıyla güvence altına alabilirsiniz. Tam hasar durumunda aracınızı sıfır araçla yenileyebilirsiniz. Poliçeniz ayrıca ferdi kaza koltuk sigortası çarptığınız aracın can ve mal kaybını karşıladığı gibi kazada hukuksal uyuşmazlık oluştuğundan sizin adınıza vekalet ücreti, dava masrafları danışmanlık ücreti, hakem ücreti gibi giderlerinizi poliçedeki yazılı teminatlar dahilin de karşılıyoruz. Ufak hasarlarınız için mini onarım hizmeti veriyoruz.


Konut Poliçesi

Yangın, yıldırım, infilak, hırsızlık, sel su baskını, dahili su basması, fırtına, yer kayması, duman, kara taşıtları, hava taşıtları, deniz taşıtları çarpması, kar ağırlığı, en kaz kaldırma masrafları, grev lokavt, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler, terör, yangın, mali sorumluluğu, ikamet değişikliği, cam ve ayna kırılması, kira kaybı, deprem, elektronik cihaz, makina kırılması teminatları ile güvence altına alıyoruz. Su saati sıhhi tesisat tamiri, elektrik tesisatı ve tamiri, dış cephe camların değişinimi, çilingir hizmeti, kapsamında poliçe sunmaktayız.


Hayata Devam Sigortası

Hayata yeniden başlamak gerektiğinde hazır olun. Ayda sadece 10 TL prim ödeyerek hayata devam sigortası yaptırın ciddi bir rahatsızlığa yakalanırsanız size dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz 30.000 TL tazminat ödeyelim. Siz hayatınıza kaldığınız yerden devam edin.

PEUGEOT KASKO AVANTAJLARI

Peugeot, müşterilerinin beklentilerini karşılamaya yönelik olarak sunduğu kredi ürünlerinin yanında Peugeot aracınızı ve kredinizi korumaya yönelik sigorta ürünlerini de içeren finansman çözümleri bulundurmaktadır. Peugeot Kasko Peugeot aracınızı, her türlü hasarda Peugeot Yetkili Servislerine yönlendirerek Peugeot güvencesi altına almaktadır.

PEUGEOT’NUZ İÇİN STANDART BİR HİZMET

PEUGEOT KASKO

0 km ve ikinci el Peugeot araç sahipleri için hazırlanmış olan Peugeot Kasko, bir PSA Finans ürünüdür.

Peugeot Kasko aracınızı, her türlü hasarda Peugeot Yetkili Servislerine yönlendirerek Peugeot güvencesi altına almaktadır. Peugeot onarım politikası çerçevesinde aracınızda orjinal yedek parçalar kullanılır ve uzman kadromuz tarafından onarımı yapılır.

Birinci amacımız; Siz Peugeot araç sahiplerine, en iyi hizmeti ve en iyi servis kalitesini sunmaktır.

PEUGEOT KASKO İLE AVANTAJ YAKALAYIN:

  • Türkiye’nin her yerinde yer alan Peugeot yetkili satıcılarından hizmet alabilme imkanı
  • Peugeot aracınızı sadece yetkili servislerde onarım güvencesi
  • Herhangi bir hasar durumunda, yetkili servis güvencesi ile 2. El değerini koruma
  • Bütün araçlarda orjinal cam ve yedek parça kullanılması fırsatına sahip olabilmek için Peugeot aracınızla beraber size en yakın Abc Peugeot’ya uğrayın.
Fatma ACAR ÇAKIR
Medine ADSAN

Adınız Soyadınız *

Eposta Adresiniz *

Telefonunuz*

Araç Plakası*

Araç Markası*

Araç Modeli*

Araç Yılı*