Hem akıcı hem de güçlü çizgileriyle, yerden yüksekliğiyle Yeni Peugeot SUV 2008 cömert bir genişlik ve ustaca bir güç sergiliyor. Çok boyutlu tasarımı sayesinde gövdeye yakın işlenmiş şık çizgilerle ve hatlarla canlı, keskin bir tarz yaratıyor.

Tıklayın Biz Sizi Arayalım
Test Sürüşü Randevusu Alın
Broşürlerimizi İnceleyin

TASARIM

SUV’NİN YENİ BOYUTU

  • Yeni Peugeot 2008
  • Yeni Peugeot 2008
  • Yeni Peugeot 2008
  • Yeni Peugeot 2008

Hem akıcı hem güçlü çizgileriyle, yerden yüksekliğiyle yeni Peugeot SUV 2008 cömert bir genişlik ve ustaca bir güç sergiliyor. Çok boyutlu tasarımı sayesinde gövdeye yakın işlenmiş şık çizgilerle ve hatlarla canlı, keskin bir tarz yaratıyor. Ön yüzünün etkileyici tasarımı, markanın simgesi haline gelen farları, aerodinamik detaylar ile hafifletilmiş
18” jantları*, parlak siyah cam çerçeveleri* yatay motor kaputu ve Siyah Elmas rengi tavanıyla* hem güçlü hem de sportif bir görünüm yansıtıyor.

* versiyona göre standart veya opsiyon olarak sunuluyor ya da mevcut değildir.

Full Led Farlar

İLK VE HER BAKIŞTA GÖRKEMLİ

Seçkin bir görünüme sahip yeni Peugeot SUV 2008, ön yüzünün ince ve atletik formuna dikkat çeken bir siluet sunuyor. Yatay motor kaputundaki geniş krom kaplama ızgarasının yanında markanın sembolü olan üçlü aslan pençesi ışık imzası ve Full LED* farları SUV’nin güçlü modern havasını tamamlıyor.

*versiyon göre farklılık gösterebilir.

Geniş Bagaj Hacmi

GENİŞ VE ERİŞİMİ KOLAY BAGAJ
Yeni Peugeot SUV 2008’in bagaj hacmi, alçak bir yükleme eşiği ve genişliği ile sizi bekliyor. İhtiyaçlarınıza göre ayarlanabilen geniş bir taşıma hacmi** sunmak için katlanabilir arka koltuk ile birleşiyor. Çift katlı bagaj zemini* yüksek konuma getirildiğinde eşya yükleyip indirmeniz daha çabuk ve daha kolay hale geliyor. Düşük konumdayken bagaj hacmi büyüyor.
* versiyona göre farklılık gösterebilir
** bagaj hacmi 434 lt hacim sunar ve arka koltuğun sırt kısmı katlanmış halde iken 1496 lt’ye kadar genişleyebilir.

Açılır Cam Tavan

GENİŞ AÇILI GÖRÜŞ
Yeni Peugeot SUV 2008’in geniş açılır tavanı, yolcu bölmesine bolca güneş ışığı girmesini sağlıyor. Arka koltuktakiler dahil tüm yolcular güneşin tadını sonuna kadar çıkarıyor.

Daha Fazla Alan

DAHA FAZLA ALAN
Tüm yolcularınız için daha fazla konfor ve alan sunmak için arkadaki iç mekan alanı maksimum düzeye çıkarıldı. Stratejik olarak yerleştirilmiş çeşitli saklama bölümleri de unutulmadı.

Daha Fazla Konfor

KONFORLU İÇ MEKAN
Yeni Peugeot SUV 2008’in dinamik çizgileri* ile sizi sarmalayan koltuklarında yerinizi almaya hazır mısınız? Ön koltuklar, elektronik kontrollü olmakla beraber ısıtma ve masaj özelliklerini de barındırıyor*.
* versiyona göre farklılık gösterebilir. masaj ve elektronik kontrol özellikleri yalnızca sürücü koltuğuna özgüdür.

Arka Stoplar

DİKKAT ÇEKİCİ
Yeni Peugeot SUV 2008’in arka yüzü parlak siyah detaylar ile destekleniyor, onu bir üst seviyeye taşıyan rüzgarlık ve krom çift egzoz borusu* tasarım olarak da mükemmellik sağlıyor. Markanın imzası olan arka LED farlara ek olarak gece-gündüz yanan 3’lü aslan pençesi izi de SUV’nin teknolojik üstünlüğüne ve etkileyiciliğine güç katıyor.
* motor tiplerine göre farklılık gösterebilir.

TEKNOLOJİ

YENİ PEUGEOT 3D i-COCKPIT®

YENİ PEUGEOT 3D i-COCKPIT®

Yeni Peugeot 3D i-Cockpit®*‘in sürüş konumu ile direksiyondaki etkileşim deneyiminizi zenginleştirin. Sezgisel ergonomisi, kompakt direksiyonu, sesle kontrol edilebilen 10” HD* kapasitif dokunmatik ekranı ve yapılandırılabilir 3D dijital gösterge paneli* ile benzersiz sürüş keyfini keşfedin.
* versiyone göre farklılık gösterebilir.

peugeot-2008 teknoloji

ARTIRILMIŞ HASSASİYET
3D dijital gösterge paneli*, sürücünün görüş alanında navigasyon ve sürüş yardımı gibi sürüşle ilgili tüm bilgileri, kademeli ve yapılandırılabilir iki okuma seviyesi ile görüntüler. Hız ve güvenlik uyarıları gibi en önemli veriler, dikkatinizi daha hızlı çekmek için bir hologram şeklinde yansıtılır .
* versiyona göre farklılık gösterebilir.

peugeot 2008 teknoloji

ULTRA AKILLI SUV
Seyahatinizi 10” kapasitif HD dokunmatik ekranda* veya 3D dijital gösterge panelinde(i) takip edebilirsiniz.

Mirror Screen* özelliğini kullanarak en sevdiğiniz akıllı telefon uygulamalarınızı dokunmatik ekrana yansıtarak bağlantıda kalabilirsiniz. Akıllı telefonunuzu, orta konsoldaki özel kablosuz şarj alanında* şarj edebilirsiniz. Küçük bir hatırlatma; yolcular için de önde ve arkada USB* bağlantıları Yeni Peugeot SUV 2008’de yer alıyor.
* versiyona göre farklılık gösterebilir.

peugeot 2008 teknoloji

PÜRÜZSÜZ SES İÇİN FOCAL® SES SİSTEMİ
Sevdiğiniz müziği, seçkin ve premium Hi-Fi FOCAL®* sisteminin berraklığıyla harmanlanan yeni Peugeot SUV 2008’de dinlemeye ne dersiniz? Yolcu kabininde konumlanmış merkezi hoparlör, 4 tweeter, 4 woofer ve subwoofer dahil olmak üzere 10 hoparlör, siz ve sevdikleriniz için yerleşik Hi-Fi deneyiminin sınırlarını aşan zengin, derin ve dinamik bir müzik deneyimi sunuyor.
* versiyona göre farklılık gösterebilir.

MOTOR SEÇENEKLERİ

SEÇME ÖZGÜRLÜĞÜ

Arzularınıza özgürce hükmetme şansı verin, kendinize seçme özgürlüğü tanıyın. Tüm ihtiyaçları, kullanımları karşılamak için tasarlanan yepyeni ve modüler platformu sayesinde Yeni Peugeot SUV 2008; benzinli veya dizel olarak sizi bekliyor. Aydınlatma, yakıt ekonomisi ve CO2 emisyonları bakımından çok sıkı şartlara uygun olarak geliştirilen bu yeni platform, markaya özgü en iyi bilgi birikiminin yanı sıra; yol tutuşu, manevra kabiliyeti, akustik ve termal konfor açısından üstün performans sunuyor.

PURETECH: PERFORMANS VE VERİMLİLİK

Yeni Peugeot SUV 2008, en yeni nesil PureTech benzinli motorlarıyla gelişmiş bir yakıt ekonomisi, sürüş keyfi ve yüksek performans sunar.

Motor seçenekleri:

  • 1.2 PureTech 130 hp – 6 ileri manuel vites
  • 1.2 PureTech 130 hp – EAT8 8 ileri tam otomotik vites

BlueHDi: SEÇKİN TEKNOLOJİ

Peugeot’ya özgü BlueHDi motor teknolojisi; yüksek performansı ve düşük emisyon değerlerini birlikte sunar.

Motor seçeneği:

  • 1.5 BlueHDi 100 hp – 6 ileri manuel vites
  • 1.5 BlueHDi 130 hp– EAT8 8 ileri tam otomatik vites

EAT8 TAM OTOMATİK ŞANZIMAN

Esnek ve seri EAT8* 8 ileri otomatik şanzıman elektronik kontrollüdür ve direksiyon simidindeki vites kulakçıklarına sahiptir. Quickshift teknolojisiyle, özellikle düşük hızlarda gelişmiş sürüş konforu ile birlikte akıcı vites geçişleri sağlar.

* 1.2 PureTech 130hp ve 1.5 BlueHDİ 130hp motor seçenekleriyle birlikte sunulur.

6 İLERİ MANUEL ŞANZIMAN

1.2 PureTech 130 hp ve 1.5 BlueHDi 100 hp motor seçenekleriyle birlikte sunulur.

TEKNOLOJİ

ULTRA AKILLI SUV

Yeni Peugeot 2008, en yeni nesil teknoloji ve sürüş destek özellilkleriyle siz ve yolcularınızın güvenliğini artırırken, çevresel farkındalığınızı geliştirir ve manevralarınızda yardımcı olur.

TEKNOLOJİ

ULTRA AKILLI SUV

YARI OTONOM BİR DENEYİMİN TADINI ÇIKARIN

Yeni Peugeot SUV 2008’de, yarı otonom bir deneyim sunan Peugeot Drive Assist Plus* gibi markanın en yeni teknolojik özellikler sizi bekliyor.

Şerit konumlandırma sistemi** ve Stop & Start*** özelliğine sahip Adaptif Cruise Control Sistemi ile hızınızı otomatik olarak öndeki araca göre uyarlayarak güvenli durma mesafesini koruyor.
* versiyona göre farklılık gösterebilir.
** sistem sürücü tarafından seçilen şerit konumunu korur.
*** sistem ön tamponun ortasında bulunan radarı ve ön camın üstünde ki kamerayı kullanır.

HAREKET ALANINIZI GENİŞLETİN

Advanced Grip Control* teknolojisi ile Yeni Peugeot SUV 2008’in yol tutuşunu hava ve yol koşullarına uygun olarak üç moddan** birini seçerek yönetebilirsiniz. Yokuş İniş Destek Sistemi* de dik yokuşlarda hızınızı ayarlamaya yardımcı oluyor.
* versiyona göre farklılık gösterebilir.
** kum, çamur ve kar

OPTİMUM GÜVENLİK

Yeni Peugeot SUV 2008’de güvenliğinizi üst seviye tutmak için birçok teknolojik yenilik bulunmaktadır:
• Stop & Go fonksiyonlu Adaptif Cruise Control
• Aktif kör nokta uyarı sistemi
• Aktif tam durdurma güvenlik freni
• Güvenlik takip mesafesi uyarısı
• Aktif şerit takip sistemi
• Aktif far sistemi (Aktif uzun far)
• Şerit konumlama asistanı

OTOMATİK PARK SİSTEMİ

Yeni Peugeot SUV 2008’deki otomatik park sistemi ile artık park etmek çok daha kolay.

Sürücünün direksiyon ve pedalları kontrol etmesine bile gerek kalmadan, sistem aracın girebileceğin park alanını kontrol eder, paralel ve dikey parklarda tam kontrollü olarak çalışır.

YENİ 3D PEUGEOT i-COCKPIT®

Teknoloji, ergonomi ve estetik onda birleşiyor: Yeni Peugeot 3D i-Cockpit ®
• Kompakt direksiyon simidi
• 10 inç HD kapasitif ekran i
• Kişiselleştirilebilir 3D dijital gösterge paneli i
• Kablosuz şarj ve telefon standı i
• Mirror screen i (Apple CarPlay)
• Detaylı sürüş bilgileri ve çok daha fazlası…

GALERİ

Tıklayın Biz Sizi Arayalım
Test Sürüşü Randevusu Alın
Broşürlerimizi İnceleyin