Alçak gövdesi, heykelsi hatları ve sert, güçlü tarzı ile Yeni Peugeot 508, sportiflik ve inovasyon alanında yeni bir çağa imza atıyor. Yüksek verimliliğe sahip dizel ve benzinli motorları sürüş sırasında gücü en yoğun haliyle hissettiriyor.

Tıklayın Biz Sizi Arayalım
Test Sürüşü Randevusu Alın
Broşürlerimizi İnceleyin

TASARIM

RADİKAL BİR SEDAN

“‘Peugeot Exalt’ ve ‘Peugeot Instinct’ gibi en yeni konsept otomobillerimizde hayat bulan tüm tasarım değişiklikleri, Yeni Peugeot 508’de daha da gelişmiş olarak karşımıza çıkıyor.”

Gilles Vidal, Peugeot Tasarım Direktörü

DIŞ TASARIM

Yeni Peugeot 508, sahip olduğu özelliklerle sınıfının dengelerini değiştiriyor. Uzunluğu ve tavan yüksekliği azaltılan Yeni Peugeot 508, artan genişliğinin de etkisiyle daha olgun ve dinamik bir görünüm sergiliyor.

YOLUNUZU AYDINLATIN
Markanın kendine özgü yeni far imzasını* taşıyan tam LED farlar, otomatik yükseklik ayarlama işlevi*, statik viraj aydınlatma işlevi ve ön sinyal lambaları sayesinde gün boyunca size gelişmiş bir görsel konfor sunuyor. Optimum sürüş deneyimi ve güvenlik için daima çevrenizi rahatça görebilir ve görünebilirsiniz.

*versiyon göre farklılık gösterebilir.

DÜNYAYA AÇILIN
Çevrenizdeki manzaranın tadını çıkarın. Panoramik açılır cam tavan* sayesinde arka koltukta oturanlar da dahil olmak üzere tüm yolcular etrafı geniş açıyla görebiliyor.
* versiyona göre farklılık gösterebilir

MÜKEMMELLİKTEN VAZGEÇMEYİN
Çerçevesiz kapılarının zarifliği, yeni Peugeot 508’in kendine has tarzına kusursuz şekilde eşlik ediyor. Tasarım ekibi, estetik ve kaliteden taviz vermeden bu bütünlüğü korumak için tüm uzmanlığını konuşturdu. Titizlikle ele alınan oranlar, genel uyum ve gövde rengiyle her ayrıntı başka bir mükemmellik katıyor.

Valizlerinizi kolayca yerleştirebileceğiniz geniş yükleme alanının* ekstra geniş bagaj kapağı açıklığı son derece pratiktir. Ayrıca yeni Peugeot 508, “eller serbest” özelliğine sahip akıllı bir elektrikli bagaj kapağıyla* da sunuluyor. “Peugeot Open and Go” anahtarsız giriş sistemi ile bir araya getirilen bu özellik sayesinde, ayağınızı arka tamponun altına doğru uzatarak bagajı kolayca açıp kapatabilirsiniz.

*versiyon göre farklılık gösterebilir.

YÜKSEK KALİTELİ MALZEMELER
Aracınızı birinci sınıf, modern malzemelerden* üretilmiş dekor ve döşeme seçenekleriyle kendi zevkinize göre kişiselleştirin. Koltukta yerinizi alın, kapıyı kapatın ve rahatlayın.
* versiyona göre farklılık gösterebilir

DİKKATLERİ ÜZERİNİZE ÇEKİN
Markanın imzası olan arka aydınlatma grubu, üç boyutlu “pençe etkisi” veren LED lambalardan* oluşuyor. Araç kilitlendiğinde veya açıldığında adeta dalgalanarak sola ve sağa doğru akıyormuş gibi görünüyor. Işık yoğunluğu, ışık koşullarına otomatik olarak uyum sağladığından aracın dikkat çeken görünümü günün her saatinde gözler önünde oluyor.
* versiyona göre farklılık gösterebilir.

TEKNOLOJİ HARİKASI

PEUGEOT i-COCKPIT®


Peugeot i-Cockpit® ile kontrolü ele alın. Kompakt direksiyon simidi, yükseltilmiş konfigüre edilebilir dijital gösterge paneli ve 10″ HD kapasitif dokunmatik ekrani ile çevik ve geniş görüş açılı bir sürüş pozisyonunun keyfini çıkarmaya hazır mısınız? Aracın kumanda işlevlerine tek dokunuşla erişmenizi sağlayan şalter tipi piyano tuşlar ile dokunmanın hissini yeniden keşfedin.

DÜNYA İLE İLETİŞİMDE KALIN
Mirror Screen işlevini* kullanarak araçla uyumlu olan en sevdiğiniz uygulamaları 10” HD kapasitif dokunmatik ekrana* yansıtın ve orta konsolda akıllı telefonunuzu kablosuz şarj edin* .

Peugeot i-Cockpit® Amplify* ile aktif süspansiyon modlarını* değiştirerek iç ambiyansı ve sürüş deneyiminizi ruh halinize göre uyarlayın.
* versiyona göre farklılık gösterebilir.

HI-FI FOCAL® SES SİSTEMİ
Yeni Peugeot 508’in birinci sınıf Hi-Fi FOCAL® ses sistemi* , saf ve ince detaylı ses reprodüksiyonu sunarak iç mekanda Hi-Fi deneyiminin sınırlarını zorlar.
* versiyona göre farklılık gösterebilir.

DAHA KULLANIŞLI
Kabin içinde çok sayıda saklama alanı bulunuyor. Ön kapılarda yer alan büyük ve kullanışlı bir şekle sahip kapı cepleri ile orta konsol içindeki ve çevresindeki saklama alanlarına eşyalar rahatlıkla yerleştirilebiliyor. Üstelik arka koltuktaki yolcuların eşyalarına da kolayca erişilebiliyor. Yeni Peugeot 508’in tüm yenilikçi sistemlerini keşfedin.

ÜST SEVİYE BİR KONFOR
Yeni Peugeot 508, her durumda optimum konfor için vücudunuzu adeta saran, AGR sertifikalı* sürücü ve yolcu koltuklarıyla donatıldı. Bu muhteşem koltuklar çok noktalı elektrikli ayarlara, oturuş pozisyonu hafızasına, çok noktalı masaj sistemine ve ısıtma özelliğine* sahiptir.
* versiyona göre farklılık gösterebilir.

TEKNOLOJİ

MOTOR VE VİTES KUTUSU SEÇENEKLERİ

PURETECH: TAVİZ VERMEYEN VERİMLİLİK

YENİ PEUGEOT 508, en yeni nesil PureTech benzinli motorlarıyla gelişmiş bir yakıt ekonomisi, sürüş keyfi ve yüksek performans sunar.

Motor seçenekleri:

  • PureTech 180 S&S EAT8 (Prime ve GT-Line versiyonlarıyla)
  • PureTech 225 S&S EAT8 (Yalnızca GT versiyonuyla)

BLUEHDi : SEÇKİN TEKNOLOJİ

Peugeot’ya özgü BlueHDi motor teknolojisi; yüksek performansı ve düşük emisyon değerlerini birlikte sunar.

Motor seçeneği:

  • BlueHDi 130 S&S EAT8 (Prime, Allure ve GT-Line versiyonlarıyla)

EAT8: YUMUŞAK VİTES GEÇİŞLERİ

Yeni EAT8 otomatik şanzıman, yeni “Shift and Park by wire” elektrikli vites değiştirme sistemi* ve direksiyon kolonuna bağlı pedallar sayesinde hızlı ve yumuşak vites geçişleri sunuyor.

* elektronik kontrollü vites

KENDİ YOLUNUZU ÇİZİN


Geniş bir teknolojik donanım yelpazesi* sunan yeni Peugeot 508’de Gelişmiş Sürücü Destek Sistemleri* bulunuyor. Markanın bu yeni nesil sistemleri güvenliği artırıyor, manevralarınızda size yardımcı oluyor. Hem çevre koşullarını hem de yol koşullarını daha iyi anlamanızı ve öngörmenizi sağlıyor.

* detaylı bilgi için satış temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

GÜVENLİK

Gece karanlığında veya yetersiz görüş koşullarında, kızılötesi kameraya sahip Night Vision teknolojisii yayalar ve hayvanlar da dahil olmak üzere aracın önündeki engelleri algılıyor. Görüntü görüş alanınızdaki dijital gösterge panelinde gösteriliyor. Sesli bir alarm ile sizi uyarıyor.

YARI OTONOM

Sürüş Asistanı Plus donanımı ile yeni PEUGEOT 508’i yarı otonom olarak sürün.

Ön tamponun ortasına yerleştirilmiş bir radar ve ön camın üstündeki kamera ile Dur ve Kalk işlevine sahip Adaptif Hız Sabitleme Sistemi, aradaki mesafeyi sabit bir uzaklıkta tutmak için 508’in hızını öndeki aracın hızına otomatik bir şekilde uyarlar. Aktive edildiğinde Şerit Konumlama Asistanı ile birlikte çalışarak otomobili şerit içerisinde sürücünün belirlediği çizgide tutar.

GÜVENLİKTEN ÖDÜN VERMEDEN BİR ADIM ÖNDE

Güvenlik Plus donanımı ile birlikte sununlan sürüş destek özellikleri yolda tamamen rahat olmanız için size yardımcı olur.

Güvenlik Plus donanımı; Geliştirilmiş Otomatik Acil Durum Fren Sistemi, Güvenli Takip Mesafesi Uyarısı, Aktif Şerit Takip Sistemi, Aktif Kör Nokta Uyarı Sistemi, Yorgunluk Tespit Sistemi, PEUGEOT Akıllı uzun far asistanı ve Aktif Hız Levhası Tanıma Sistemlerini içermektedir.

YARI OTONOM

Sürüş Asistanı Plus donanımı ile yeni PEUGEOT 508’i yarı otonom olarak sürün.

Ön tamponun ortasına yerleştirilmiş bir radar ve ön camın üstündeki kamera ile Dur ve Kalk işlevine sahip Adaptif Hız Sabitleme Sistemi, aradaki mesafeyi sabit bir uzaklıkta tutmak için 508’in hızını öndeki aracın hızına otomatik bir şekilde uyarlar. Aktive edildiğinde Şerit Konumlama Asistanı ile birlikte çalışarak otomobili şerit içerisinde sürücünün belirlediği çizgide tutar.

VISIO PARK: FULL PARK ASİSTANI

Full Park Asistanı teknolojisi, paralel veya dikey park için tam otomatik manevra yardımı sunar. Sürücü, vites kolundaki işlevi etkinleştirir ve sürücünün direksiyon simidine veya pedallara dokunması gerekmeden sistem yeterli alanı tespit eder ve aracı park etmek için gereken şekilde hızlandırır veya yavaşlatır. Sistem ayrıca bir park yerinden çıkmaya da yardımcı olur.

GALERİ

Tıklayın Biz Sizi Arayalım
Test Sürüşü Randevusu Alın
Broşürlerimizi İnceleyin